Вертикальні жалюзі замовити

Жалюзі вертикальні від Ролетний Дім – грамотний вибір будь-якого господаря!

Вертикальні жалюзі давно і міцно увійшли в життя сучасної людини. Велико і широко різноманітність подібних штор, які зайняли гідне місце в інтер’єрі наших осель.

В асортименті компанії Ролетний Дім представлена ​​величезна кольорова гамма цих виробів, тому вибрати у нас для себе жалюзі вертикальні в Києві зможе кожен покупець. Їх можна встановити на дачі або в квартирі, офісі або громадському будинку, дитячих садах і лікарнях, ресторанах і готелях, будинках і квартирах. Ці вироби дуже зручні у використанні, а також дають куди більше простору для оформлення вікна, ніж інші види штор.

Вертикальні жалюзі від Ролетний Дім: секрет популярності

Все частіше мешканці столиці вважають за краще не писати оголошення по типу: «Куплю вертикальні жалюзі», а звернутися в нашу компанію. Ми пропонуємо купити жалюзі вертикальні для будь-якого приміщення, причому можна самостійно або за допомогою досвідчених фахівців вибрати для себе модель, колір, розмір виробу.

В асортименті компанії представлені тканинні жалюзі, виконані з якісного, довговічного і міцного матеріалу.

Компанія Ролетний Дім пропонує на вибір кілька варіантів тканинних жалюзі:

  • Серпанок – ламелі, які виконані у вигляді тонкої бахроми. Ширина такого виробу також може варіюватися в межах 89-127 мм. Сонцезахисні властивості такого матеріалу мінімально, зате вони чудово доповнять навіть найвишуканіший інтер’єр. Найчастіше такі вироби використовуються тільки для декорування приміщень.
  • Мультифактурні жалюзі будуть збиратися виключно за попереднім замовленням клієнта. Ці вироби можуть поєднувати в собі елементи матеріалу, пластику або кілька вдів тканин. Ці жалюзі дають можливість нанести на полотно логотип або слоган компанії.

Також в асортименті компанії представлені й інші типи вертикальних жалюзі, у тому числі і пластикові. Вибір воістину великий!

ОБЕРІТЬ ВИДИ ЖАЛЮЗІ

Горизонтальні жалюзі

Найзручніший і популярний тип жалюзі, який використовується повсюдно нашими співвітчизниками.

Рафшори (Зовнішні жалюзі)

Зовнішні жалюзі призначені для розміщення на вікнах зовні приміщення. Вони мають більш складну конструкцію, ніж звичайні жалюзі