Жалюзі на вікна – захист від сонця купити

Жалюзі на вікна від компанії Ролетний Дім – надійний захист від сонця і цікавих поглядів.

Компанія «Ролетний Дім» пропонує всім жителям столиці професійну і надійний захист від сонця і зайвої уваги сторонніх – жалюзі на вікна. Все, що тільки може знадобитися городянам у даній сфері, можна придбати вже сьогодні у нас! Ми знаємо все про створення комфортних умов для життя і ефективному захисту від сонячного світла!

Жалюзі Київ від Ролетний Дім – безпека і комфорт в кожен дім!

Вже досить давно встановлюються жалюзі на вікнах по всьому світу, надійним провідником у цій сфері для киян стане наша компанія. Нехай удосконалюється технологія установки, а також елементи конструкції, жалюзі купити і скористатися послугами монтажу можна завжди в нашій компанії.

За допомогою цієї недорогий і естетично привабливою конструкції покупець має можливість забезпечити в своєму будинку належний рівень комфорту і безпеки. Вже немає необхідності писати оголошення: «Куплю жалюзі». У кожного покупця є унікальна можливість купити жалюзі Київ у професіоналів – компанії Ролетний Дім.

З турботою про безпеку і комфорт про своїх клієнтів, у тому числі і потенційних, компанія Ролетний Дім реалізує і займається професійним монтажем:

  • Горизонтальних жалюзі;
  • Сонцезахисні вертикальні жалюзі;
  • Рулонні тканинні ролети;
  • маркізи;
  • сітки;
  • Рольставні.

Як купити жалюзі в Києві: поради від компанії Ролетний Дім

  • Визначається оптимальний бюджет покупки.
  • Матеріал для ламелей. Пластикові та тканинні жалюзі при поривах вітру не видають шуму, чого не скажеш про алюмінієві. Зате саме алюмінієві зносостійкі і міцні, їх купують в цеху, магазини, громадські організації.
  • Тип жалюзі. Для повного захисту від солонця необхідно купувати жалюзі горизонтального типу або тканинні ролети з світлонепроникного матеріалу.
  • Робити покупку тільки у професіоналів – компанії Ролетний Дім. Широкий вибір сонцезахисної продукції, бездоганна якість, комфортне обслуговування і найвигідніші ціни в Києві та області – це все в компанії Ролетний Дім

Корисно знати

08Кві

Як почистити штори плісе?

Виробники використовують  спеціалізовані пило- і вологозахисні просочення, якими зазвичай обробляють штори плісе, тому ці тканини не забруднюються і елементарно очищаються при необхідності. Для того, щоб видалити.. Read More →

ОБЕРІТЬ ВИДИ ЖАЛЮЗІ

Вертикальні жалюзі

Давно і міцно увійшли в життя сучасної людини. Різноманітність подібних штор, які зайняли гідне місце в інтер’єрі наших осель

Горизонтальні жалюзі

Найзручніший і популярний тип жалюзі, який використовується повсюдно нашими співвітчизниками.

Рафшори (Зовнішні жалюзі)

Зовнішні жалюзі призначені для розміщення на вікнах зовні приміщення. Вони мають більш складну конструкцію, ніж звичайні жалюзі