Замовити секційні ворота в Києві від компанії Ролетний Дім

Секційні ворота вирішать відразу безліч побутових проблем, з якими стикався будь-який автовласник. Згадайте, скільки разів вам доводилося під проливним дощем возитися з замком гаража? Автоматика управління воротами вирішить це питання раз і назавжди.

Така система дуже зручна і для великих підприємств, коли виїзд транспорту можна регулювати одним натисканням кнопки пульта.І це – не кажучи про солідні офісах і торгових представництвах, де ворота часто грають роль першої візитної картки. Секційні ворота терпимі до температурних перепадів. Вони не просідають, не замерзають, вони зручні і безшумні. В умовах великого міста це не розкіш. Це необхідність.

Секційні ворота органічно і дуже естетично впишуться і в архітектурний ансамбль домоволодіння або дизайнерське рішення промислового об’єкта. Крім того, можливий підбір зовнішнього оформлення під колір існуючої огорожі або фасаду будівлі, що в ще більшому ступені ускладнить можливість їх розкриття. Додайте до цього якісні матеріали та механізми від відомих фірм, давно відомих на світовому ринку. При зовнішній легкості, безпеку секційних конструкцій визнана у всьому світі.

Секційні ворота в Києві є металоконструкцію, яка складається з декількох з’єднаних між собою секцій. Використовуються такі конструкції для захисту приватного будинку, великих підприємств, багатоповерхових парковок, автосервісів, складських та інших приміщень. Але ще частіше такі ворота можна зустріти в гаражах.

Секційні ворота Київ: в чому відмінність

Будь-які ворота найчастіше порівнюють з традиційними орними . Але в силу того що можливості таких конструкцій поступаються сучасним потребам ринку, орні моделі втратили свою актуальність. На їх місце прийшли секційні ворота Київ, ціни на які у нас оптимальні.

Такі конструкції мають високу ступінь збалансованості. За рахунок цього полотно можна відкривати легко, а закривати м’яко.Секційні гаражні ворота відрізняються тривалим терміном експлуатації – більше 25000 відкриттів. А це понад 10 років, навіть якщо робити це 7-8 разів на день.

Купити секційні ворота Київ – це значить купити міцні і надійні ворота. Вони складаються з сендвіч-панелей, виготовлених з листової сталі. Для того щоб встояти перед негативними впливами зовнішнього середовища, полотно покривається антикорозійним складом. Герметичність вироби, а значить, відсутність вологи в гаражі, забезпечується гумовими ущільнювачами на бічних частинах.

Секційні гаражні ворота можуть мати не тільки різні конфігурації, але і зовнішній вигляд. Варто забути про звичні зелених кольорах. Сучасні ворота можуть гармоніювати з екстер’єром будинку або будівлі.

Переваги секційних воріт

Такі конструкції досить складно зіпсувати, а значить, проникнути в гараж практично неможливо. Особливо якщо використовуються додаткові елементи захисту. Одним з основних переваг, через які варто купити гаражні секційні ворота в Києві є те, що вони не займають важливого простору. Їх можна встановити на отвір з різними формами. Особлива перевага воріт в тому, що їх можна укомплектувати автоматикою, щоб відкривати і закривати полотно за допомогою пульта.

Автоматика для вашої зручності Секційні ворота комплектуються стельовими електроприводами, призначеними для автоматизації конструкцій невеликих розмірів з середньою інтенсивністю роботи. Приводи легко з’єднуються з напрямними і монтуються до стелі. Ворота відкриваються за допомогою пасової або ланцюгової передачі. Крім того, елемент також містить в собі вбудовану лампу, яка висвітлює гараж і включається автоматично при запуску електроприводу.

СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА – ЦІНА КИЇВ

Компанія застосовує сучасні конструкції для використання в гаражах або захисту різних будівель. А за рахунок того, що ми маємо в своєму розпорядженні власним автопарком, доставка і монтаж секційних гаражних воріт, ціна в Києві на які у нас найоптимальніші, проводиться в максимально стислі терміни.

Ролетні ворота

Для виробництва ролетних воріт використовується 77 профіль або як мінімум 55 пенозаполнений виробництва alutech або doorhan

Автоматичні ворота

Кожен власник машини з трепетом ставиться до свого транспорту незалежно від того, старенькі це батьківські «Жигулі» або Крайслер

Гаражні ворота

Гараж – це не просто місце, де зберігається ваш автомобіль. Часто він стає візитною карткою вашого домоволодіння