Замовити та купити ролетні ворота від компанії Ролетний Дім. Приємні ціни на рулонні ворота в Києві і по області!

Для виробництва ролетних воріт використовується 77 профіль або як мінімум 55 пенозаполнений виробництва alutech або doorhan. Ролетні ворота в Києві мають масу переваг над іншими типами воріт, основна перевага це мінімальні габпріти і вага виробу в готовому вигляді, що вигідно відрізняє ролетні ворота від секційних воріт і орних. Для того щоб встановити ролетні ворота на гаражний отвір немає необхідності вдаватися з додатковим елементи кріплення і угвинчувалися в стелю, ролетні ворота кріпляться на гаражний отвір або в гаражний отвір. Ворота ролетного типу складаються з полотна 77 або 55 профілю, яке намотується на вал у верхній частині конструкції, з боків конструкції полотно рухається по потужним напрямних, які повинні бути такої глибини щоб полотно трималося в них міцно і його неможливо було пошкодити.

Якщо вирішити питання установки стандартних воріт на гараж не так складно, то найчастіше необхідність монтажу дійсно величезної площині ставить в тупик. Специфіка архітектури в Києві часто змушує гранично економити місце. Орні ворота в такій ситуації використовувати неможливо, розсувні дуже важкі, громіздкі, а тому вкрай ненадійні. До того ж, чим більше ворота – тим більше потрібно залишати місця. А як бути, якщо закривається ніша знаходиться в будівлі, тим більше – якщо над нею прокладені численні комунікації?

Фахівці рекомендують в таких випадках встановлювати ролетні ворота. Вони можуть кріпитися як в сам отвір, так всередині або зовні будівлі. Відкриваючись, такі ворота згортаються в спеціальний короб. Тобто ворота відкриваються “вгору”. Погодьтеся, в наших погодних умовах цей фактор може бути вирішальним!

Типи ролетних воріт

При монтажі таких воріт встановлюються напрямні, по яких рухається полотно, і вал, на який намотуються ламелі. Сам вал розміщують в спеціальному захисному коробі. Дуже цікава сучасна система безпеки “чутливий край”. Якщо в процесі відкриття воріт полотно стикається з перешкодою, його рух спершу зупиняється, а потім поновлюється в іншу сторону.

На сьогоднішній день на ринку пропонується два типи конструкцій:

  • сталеві рулонні,
  • алюмінієві ролетні.

Матеріалом для виготовлення сталевих рулонних воріт служить оцинкований сталевий профіль, товщина якого може варіюватися. Сталеві рулонні ворота встановлюються, як правило, на промислових об’єктах, вони здатні витримувати великі вітрові навантаження і надактивну експлуатацію. Такі ворота можуть бути шириною до 7 – 8 метрів. Вони комплектуються автоматичною системою. Крім того, в обов’язковому порядку встановлюється аварійний підйомник.

Алюмінієві ролетні ворота

Алюмінієві конструкції дуже популярні. В силу невеликій вартості і особливостей профілю, вони встановлюються на прорізи меншої площі. У них використовується полотно з ламелей алюмінієвого профілю, яке згортається в спеціальний захисний короб. Виробники пропонують цілу лінійку профілів, які можуть використовуватися для виробництва таких воріт. Всі вони зносостійкі і міцні. Але є більш легкі види профілю, які практично безшумні, їх краще використовувати для невеликих конструкцій. Можна вибрати профіль, який розрахований для використання в великої конструкції, з підвищеним рівнем шумо- і теплоізоляції. Є бюджетні види профілю для закриття невеликих за площею прорізів. Такі ворота забезпечуються і автоматичним, і ручним приводом – на випадок відключення електроенергії.

Алюмінієві ролетні ворота можна встановлювати в:

  • банках,
  • сховищах,
  • гаражах.

Вони компактні і безшумні. Як правило, профілі пропонуються або пофарбовані, або необроблені, тому колірне рішення можна підібрати до будь-якого фасаду будівлі. Для обробки профілів використовуються спеціальні лакофарбові покриття, стійкі до впливу зовнішнього середовища.

Сталеві рулонні або алюмінієві ворота, встановлені шляхом внутрішнього монтажу, вважаються однією з найбільш надійних захисних систем. Їх використовують для оснащення:

  • складів,
  • гаражів,
  • торговельних павільйонів.

Ці ворота дуже компактні, вони не вимагають багато місця, при їх монтажі можлива установка вентиляційних профілів, що особливо актуально для гаражів.

Особливості монтажу ролетних воріт

Для монтажу ролетних воріт не має значення висота від верхньої частини стелі до гаражного отвору, і рівень нахилу даху, що зручно для заміських будинків. У случаех коли гаражний отвір по ширині перевищує 3.5 метра, а по висоті 3.0, на такі ролетні ворота ми рекомендуємо встановлювати автоматичний двигун виробництва nice. Так як конструкція таких розмірів важить дуже багато їй практично неможливо управляти за допомогою механічного приводу, автоматика – ось вихід з ситуації! Існує кілька видів управління автоматичною системою це дистанційний пульт і клавіша, яку монтують на стіну. Компанія Ролетний Дім пропонує купити ролетні ворота в Києві за доступною ціною.

Існує більше 20 різновидів кольору для ролетних воріт по міжнародній системі RAL, так само можливо покривати ворота ламінацією під дерево, що природно позначається на ціні ролетних воріт, але легко компенсується їх зовнішнім виглядом. такий тип воріт в стандартному кольорі (білий, коричневий) виготовляються два робочих дня, для виготовлення воріт з ламінацією під дерево потрібно 7-10 робочих днів.

Ви можете замовити ролетні ворота в Києві, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. Фахівці нашої компанії Ролетний Дім Вам підкажуть, який тип воріт і профіль краще вибрати, ознайомлять з представленої кольоровою гамою, запропонують новинки, що з’явилися на ринку систем і комплектуючих.

Ролетні ворота – довговічна, потужна і надійна конструкція, яка стійка до корозії, вологи, погодних умов. Ви можете вибрати оснащення воріт на свій смак, підібрати необхідні системи і профіль.

Секційні ворота

Така система дуже зручна і для великих підприємств, коли виїзд транспорту можна регулювати одним натисканням кнопки пульта

Автоматичні ворота

Кожен власник машини з трепетом ставиться до свого транспорту незалежно від того, старенькі це батьківські «Жигулі» або Крайслер

Гаражні ворота

Гараж – це не просто місце, де зберігається ваш автомобіль. Часто він стає візитною карткою вашого домоволодіння