Автоматичні ворота

Купити в Києві та області автоматичні ворота від компанії Ролетний Дім. Приємна ціна – надійні ворота

Кожен власник машини з трепетом ставиться до свого транспорту незалежно від того, старенькі це батьківські «Жигулі» або Крайслер. І для того щоб забезпечити в гаражі надійні умови для зберігання авто, власники вибирають автоматичні ворота в Києві. Ними зручно користуватися, вони захищають гараж від холодів, шуму і зломів, а широкий асортимент дозволяє підібрати оптимальний варіант.

Конструкція автоматичних воріт

Автоматичні ворота можуть бути різних конструкцій. Традиційний вид – орні або розсувні, тільки вдосконалені. Також сьогодні користуються популярністю секційні , рулонні і складаються ворота.

Звичайно ж, найпростіші ворота – орні. При правильному виготовленні та догляді вони служать дуже довго, їх легко монтувати, ними легко користуватися, та й коштують вони недорого. Крім того, сучасні моделі виготовляються з сендвіч-панелей з можливістю управління дистанційно. Такі ворота підійдуть будь-кому, хто має зовнішнє простір, тому що при його відсутності орних воріт не поставиш.

Альтернатива автоматичним воротам

Підйомні ворота відрізняються специфічною конструкцією. Вони відкриваються вгору, що дуже зручно для економії простору, при цьому полотно просувається по напрямних, закріпленим на стелі гаража. На сьогоднішній день проводяться будівельних металевих виробів із суцільним полотном або секційні. На жаль, вартість конструкцій із суцільним полотном досить висока. Недобросовісні виробники занижують вартість готового виробу, використовуючи надто тонкий профіль, який не може забезпечити належний рівень захисту. Тому, якщо ваш бюджет обмежений, краще вибирайте секційні ворота з якісного профілю.

Цей тип воріт вибирають для установки в отворах нестандартних форм, вони можуть бути використані навіть для прорізів арочного типу, тому завжди присутні в каталогах дизайнерів. Крім того, характерною рисою цих воріт є високий рівень ущільнення, яке проходить по всьому периметру.

Будівельних металевих виробів цілком доступні за вартістю, до того ж, є можливість вибирати комплектацію. Також ціна залежить від розміру полотна і вартості складових конструкцію елементів, які представлені на сьогоднішній день на ринку багатьма відомими виробниками.

Якщо немає можливості поставити традиційні ворота, раціонально використовувати ворота гаражні підйомні, ціни в Києві на які оптимальні. За рахунок того що полотно піднімається під стелю по напрямних, конструкція не займає зайвого місця. До того ж для того щоб відкрити такі ворота, не потрібно спочатку чистити сніг або прибирати траву, бур’яни. Завдяки компанії Ролетний Дім можна придбати автоматичні ворота в Києві високої якості.

Сучасний вибір воріт дозволяє купити не те, що є, а те, що вигідно вам, виходячи з ваших можливостей. Компанія Ролетний Дім пропонує автоматичні ворота в Києві і по всій Київській області. У нашому каталозі представлені моделі марки Ruterna. Литовський бренд відомий тим, що для виготовлення конструкцій використовує останні розробки, надійну автоматику і поєднує це з сучасним дизайном.

Секційні ворота

Така система дуже зручна і для великих підприємств, коли виїзд транспорту можна регулювати одним натисканням кнопки пульта

Ролетні ворота

Для виробництва ролетних воріт використовується 77 профіль або як мінімум 55 пенозаполнений виробництва alutech або doorhan

Гаражні ворота

Гараж – це не просто місце, де зберігається ваш автомобіль. Часто він стає візитною карткою вашого домоволодіння