Тканинні ролети всіх типів купити в Києві

Тканинні ролети – ідеальне і функціональне обрамлення вікна.

Тканинні ролети являють собою практичний, сучасний і зручний елемент для оформлення вікна, який відповідає останнім тенденціям дизайнерського мистецтва. Рол-штори складаються з цілісного полотна, що не розділеного ламелями і закриває весь віконний отвір. За допомогою спеціального механізму рулонні штори навертаються на вал або, при необхідності, опускаються до певного рівня. Регулювати рівень проникнення сонячних променів в кімнату дозволяє механізм фіксації.

Незаперечні переваги

Ролети тканинні, так само як і жалюзі, сьогодні істотно потіснили своїх «конкурентів» – звичайні штори – завдяки багатофункціональності, надійності і практичності, а також простоті використання. Така конструкція надійно захищає приміщення від прямого світлового потоку, при цьому не вимагає особливого догляду – її досить протерти вологою серветкою, щоб вона знову стала чистою.

Якщо говорити про функціональні переваги перед звичайними фіранками, то тканинні жалюзі не мнуться і не вигоряють на сонці, виготовлені з пилевідштовхуючим і антистатичних тканин. Вони можуть бути доповнені електроприводом.

Як вибрати?

При покупці необхідно визначитися з матеріалом, з якого виконано полотно. Штори рулонні виконуються з декоративних і напівпрозорих, середньої щільності і непрозорих тканин. Для кухні рулонні штори пропонується виріб зі скловолокна, яке стійке до підвищених температур і вологості повітря.

Вартість виробу прямо залежить не тільки від матеріалу, але також від складності їх механізму. На ринку представлено 6 механізмів тканинних ролетів: з мінікассетой і пружинний, з ланцюжком ікассетного типу, рамкового типу іавтоматіческій.

Корисно знати

02Тра

Як правильно вибрати тканинні ролети на вікна

Останнім часом все більшою популярністю користуються тканинні ролети на вікна, які не тільки виглядають стильно, але і якісно захищають від сонячного світла. На нашому сайті.. Read More →
20Кві

Яка світлопропускна здатність рулонних штор?

Для виготовлення штор можуть використовуватися найрізноманітніші тканини, світлопроникність яких може варіюватися від 15% до 100%. Прозорі рулонні штори, наприклад, зробити замовлення можна на абсолютно прозору.. Read More →
16Кві

Як вибрати рулонні штори в кімнату?

Рулонні штори – це зручний і практичний вид сонцезахисного декору вікон. На відміну від жалюзі – ці системи не накопичують пил, а значить, більш прості у.. Read More →

Види тканинних ролет

День ніч тканинні ролети

День ніч тканинні ролети

Тканинні ролети День і Ніч – захист цілодобово від компанії Ролетний Дім!

Автоматичного типу ролети тканинні

Автоматичного типу ролети тканинні

Тканинні ролети автоматичного типу від компанії Ролетний Дім: у нас є захист на будь-які вікна!

Закритого типу ролети тканинні (Blackout)

Закритого типу ролети тканинні (Blackout)

Тканинні ролети закритого типу (blackout) від компанії Ролетний Дім: краса, надійність і зручність в одній конструкції!