Ремонт ролет

Зламалася ролета, некоректно працює або взагалі перестала працювати?

Ви звернулися за правильною адресою! Ми вам допоможемо. Для того, щоб наша взаємодія була ефективною, нам потрібно Отримати від Вас максимально повну інформацію про поломку ролети. Це дасть можливість точно визначити тип поломки, підібрати потрібні запчастини і оприділити точну ціну на ремонт захисних ролет.

У більшості випадків ремонт ролети виконується за один виїзд і триває 1-3 години в залежності від складності.

Що входить в послугу «Ремонт ролетів?»

  1. Виїзд на об’єкт
  2.  Діагностика несправності + повний огляд
  3. Ремонт несправних елементів, заміна неробочих складових частин, настройка роботи ролет.

ВАЖЛИВО! Якщо у Вас автоматичні захисні ролети і Ви помітили некоректну роботу або поломку, то ми настійно рекомендуємо – не користуватися ними до усунення несправності. Так як навіть незначні несправностей в таких ролетах можуть привести до серйозних поломок.

Зазвичай виїзд на ремонт ролет виконується за попереднім записом (Приклад: Сьогодні на завтра), але при необхідності можемо запропонувати терміновий ремонт захисних ролет (Приклад: Сьогодні на сьогодні) або аварійне відкриття ролет, що також буває вкрай необхідно в ОКРЕМИХ випадках.

Ми надаємо послуги ремонт ролетів в Києві, Вишневому, Ірпені, Вишгороді, Бучі, Гостомелі, Боярці, Петровському, Ворзелі, Стоянке, а також інших населених пунктах Київської області.