Прозорі ролети (рольставні) замовити

Замовити і придбати прозорі рольставні в Києві. Достатньо звернутися до фахівців нашої компанії.

Сучасна специфіка розвитку бізнесу висуває особливі вимоги до зовнішнього вигляду об’єктів. Переваги надаються приміщень з великою кількістю прозорих елементів, впускають багато світла. Вони дозволяють клієнту оцінити пропонований товар, а продавцеві – продемонструвати його з кращого боку, а офіси в таких приміщеннях більше розташовують до ділового спілкування.

Останнє віяння офісної архітектури – використання в якості разграничителя простору прозорих конструкцій зі склопластику. Легких, зручних, мобільних. На будівельному ринку представлено безліч матеріалів з різними характеристиками, завдяки цьому асортимент прозорих штор обмежується суто фантазією замовника.

Отже, що ж таке – прозорі рольставні? Це міцна, надійна сучасна конструкція, яка виготовляється з матеріалів, практично повністю пропускають денне світло. При цьому монолітний полікарбонат, який використовується для їх виготовлення, має високі удароміцними характеристиками. Але головна їхня перевага, яке дозволяє використовувати матеріал в будь-якій будівлі – властивість розсіювати сонячне світло.

Фотографії прозорі ролети (рольставні)

This slideshow requires JavaScript.

Прозорі рольставні: характеристики

Здебільшого, ролокасети виготовляються з використанням полікарбонату. Цей матеріал не поступається в міцності алюмінію, не дивлячись на крихкість. Наприклад, ви можете замовити рольставні, виготовлені з ударостійкого полікарбонату (типу Makrolon). Цей матеріал виготовляється шляхом екструзії, яка дозволяє відразу формувати полотно необхідної щільності.

Серед його основних характеристик:

  • легкість,
  • стійкість до механічних впливів,
  • нетоксичність,
  • повна безпека для людини,
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

Цей матеріал вогнестійкий і стійкий до хімічних впливів. Він володіє відмінними теплоізоляційними властивостями, високою шумоізоляцією, при цьому пропускає 95% світла. Він відмінно витримує згинання, склеювання спеціальним клеєм і свердління, тому ідеально підходить для виготовлення рольштор будь-якої форми і розміру. Такий матеріал не змінює свої якості як мінімум 15 років!Різноманіття ринку дозволяють вибирати профіль бажаних характеристик і структури, від якої залежить зовнішній вигляд.

Переваги прозорих ролет

Прозорі ролетні штори – досить бюджетний, і при цьому надійний варіант, який можна використовувати для оформлення торгово-виставкових комплексів, галерей і арт-павільйонів. Вони незамінні для вітрин і експозицій. Це високий рівень безпеки, який не вимагає монтування важких стійок і установки громіздких склопакетів. Регулюючи рольставні, ви легко можете видозмінювати геометрію простору в залежності від вимог в його використанні.

Прозорі ролетні системи – це не тільки економне і грамотне рішення для бізнесу. Вони – прекрасна альтернатива стандартному скління балконів, але при цьому набагато естетичніше, легше і безпечніше. Прозорими ролетами можна зміцнити вікна або веранду.Вони незамінні як додатковий захист панорамних вікон, ними можна обладнати літню терасу – і за бажанням перетворювати її в закритий оглядовий павільйон. А як легко і повітряно виглядають альтанки, секції яких є саме прозорі ролетні штори! Це зручне рішення для оформлення зимового саду або закритих переходів в домоволодінні. Тим більше, конструкції великої площі пропорційно вийдуть дешевше.

Ціна від 300 євро

Корисно знати

12Кві

Які бувають типи управління ролокасетами?

Ролокасети захисні зовнішні (інші назви – рольставні або ролети) використовуються для захисту приміщення від можливого злому, шуму, спеки. Вони вже тривалий час успішно виконують ці функції,.. Read More →
06Січ

Як правильно вибрати захисні ролети?

Надійний захист вікон можна отримати лише за допомогою додаткових пристосувань, таких як ролети. Вибір і комплектація Виготовлення, монтаж і навіть виміри вікна для установки захисних.. Read More →

ВАЖЛИВО! Якщо у Вас автоматичні захисні ролети і Ви помітили некоректну роботу або поломку, ми рекомендуємо – не користуватися ними до усунення несправності. Так як навіть незначні несправності в таких ролетах можуть привести до серйозних поломок.

РЕМОНТ РОЛЕТ

ОБЕРІТЬ ВИДИ РОЛЕТ

Автоматичні ролети

Захисні ролети автоматичні: надійні технології для безпеки Вашого будинку. Ролети автоматичні дуже практичні і зручні у використанні!

Захисні ролети

Кращі захисні ролети Київ і область: вигідна пропозиція від компанії Ролетний Дім. Ролети на вікна, двері і будь-якого виду прорізи.