Терасні маркізи замовити

Терасні маркізи включають в себе цілий ряд (типів) маркіз європейських виробників.

Перготенти – забезпечують Вам комфорт і затишок, захист від сонця, дощу і вітру в саду, на терасі і на балконі, у внутрішньому дворику.

Купівля маркіз в компанії Ролетний Дім зі здатністю витримувати вітер до 90 км / ч і сильний дощ, надає Вам прекрасний комфорт в потрібний момент (наприклад: раптово змінилася погода).

Управляється як в ручному так і в автоматичному режимах (погодні станції).

Малага – застосовується для накриття площ терас готелів, ресторанів, кафе, магазинів. Можливості цієї конструкції полягає в тому, що тінь створюється як у вертикальному так і в горизонтальному положенні. Максимальні розміри – 12 м х 6 м. Керується в ручному управлінні.

Латин – застосовується для накриття літніх майданчиків, особливо великих розмірів, а також, де потрібна накрити площу, де відсутні які-небудь допоміжні споруди. Розміри маркізи можуть бути нестандартної форми, хвиляста поверхня маркізи (тканини), мінімальний кут нахилу для стікання води 5 – 7 градусів. Одна з найбільш стійких маркіз до сильних поривів вітру та дощу. Монтувати можна Латину на відкритому просторі, де немає опорних споруд, а також іншими способами. Монтаж вимагає кваліфікованих навичок, з цього ми рекомендуємо скористатися послугами монтажників нашої компанії Ролетний Дім, вони виконають монтаж маркізи якісно і в поставлений термін.

Терасна маркіза Tendal – призначена для покриття веранд, терас, і садів на даху. Тканина підтримується міцними профілями. Завдяки натягу тканини, за допомогою спеціальної системи поршня, робиться можливим закриття до кінця. Ця конструкція може досягати великих розмірів. Тканина застосовується спеціальна акрилова, водонепроникна, не вигорає, не витягується, містить просочення від цвілі.

Пальміра – служить в якості захисту від несприятливого впливу сонячного випромінювання, для створення тіні в саду, на терасах, літніх майданчиках, кафе, ресторану.

Перевага полягає в монтажі без прив’язки до фасаду і накриття великих площ.

Габаритні максимальні розміри: 12 м х10 м.

Управління: ручне і автоматика.

Ви вирішили змінити матеріал або колірну гамму тканини? Нанести логотип або фотографію? Тканина маркіза вигоріла, порвалася, стала пропускати вологу? Будемо раді допомогти Вам! Ми пропонуємо широкий спектр кращих тканин від провідних світових виробників (Італія, Франція, Німеччина), які є у нас в наявності або можемо підібрати на замовлення будь-яку з існуючих тканин від інших виробників.

РЕМОНТ МАРКІЗ

ОБЕРІТЬ ВИДИ МАРКІЗІВ

Вертикальні маркізи

Вертикальні маркізи

Замовити вертикальні маркізи від компанії Ролетний Дім можливо

Акрилові тканини

Акрилові тканини

Компанія Ролетний Дім пропонує великий вибір тканин фірми «Satller» (Австрія)

Ліктьові (горизонтальні) маркізи

Ліктьові (горизонтальні) маркізи

Купити ліктьові (горизонтальні) маркізи в компанії Ролетний дім

Маркізи з падаючим ліктем (балконні)

Маркізи з падаючим ліктем (балконні)

Маркізи з падаючим ліктем (балконні) від Ролетний Дім призначені для затемнення віконних прорізів і балконів.